Ogólnopolski Konkurs na Kroki z Fundacją Pho3nix - wyniki

2022-11-03

Zakończył się Ogólnopolski Konkurs na Kroki z Fundacją Pho3nix, który trwał aż 2 tygodnie od 17.10 – 30.10.2022 r. W konkursie udział wzięło 28 uczniów; wspólnie zrobiliśmy 2 756 971 kroków co dało nam 46 miejsce.

Najaktywniejsi w szkole byli:

1 miejsce – Kacper Miera 341 575 kroków

II miejsce – Przemysław Gorzelak 231 216 kroków

III miejsce – Filip Popiołek 220 199 kroków.

W konkursie udział wzięli również:

Stanisław Żak, Filip Kwiek, Michał Jeziorski, Zofia Górka, Antoni Podrygała, Fabian Foreiter, Jakub Kuna, Kamila Zasadni, Sebastian Nieradzik, Wojciech Kosek, Jakub Kosek, Michał Kuna, Maja Koszałka, Juliusz Kuśka, Mateusz Nowak, Blanka Kubla, Kamil Czarniecki, Igor Lis, Bartosz Ożóg, Szymon Wojtasiak oraz Fabian Ryl.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wzajemne wspieranie się, rywalizację i wspólną zabawę, która przyczyniła się również do podniesienia poziomu naszej sprawności.