Konkurs na kartkę wielkanocną Easter Card

2021-03-30
Kartka wielkanocna. Kolaż zdjęć prac konkursowych.

Z okazji Świąt Wielkanocnych nauczyciele języka angielskiego zorganizowali konkurs na Kartkę Wielkanocną. Konkurs adresowany był do uczniów wszystkich klas 1-8.
Zadaniem uczniów było własnoręczne wykonanie kartki i napisanie świątecznych życzeń
w języku angielskim.

Otrzymaliśmy wiele zdjęć z pięknymi świątecznymi kartkami. Kartki były różne i każda śliczna, że znów trudno było wyłonić zwycięzców. Doceniamy włożone w ich wykonanie serce i wiele artystycznych pomysłów. Wszystkie nadesłane zdjęcia kartek wielkanocnych można podziwiać na stronie szkoły.

Jury konkursowe przy ocenie prac brało pod uwagę inwencję twórczą, walory estetyczne, własny wkład pracy oraz poprawność językową. Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach wiekowych, dla klas I - III oraz dla klas IV - VIII.
Tym razem jury przyznało równorzędne wyróżnienia.

WYNIKI KONKURSU - WYRÓŻNIONE PRACE:

• Maksymilian Okrzesik 3c
  • Emilia Szyrocka 3a
  • Marta Kowalczyk 2b
  • Laura Wojtecka 2c
  • Hanna Wójcikowska 1b
  • Amelia Chmiel 1b
  • Paweł Janko 1d

• Dominik Dubiel 4a
  • Maja Frąckiewicz 4a
  • Milena Królikowska 4a
  • Martyna Świąder 8a
  • Natalia Oleś 7a
  • Igor Harazim 6b

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają lub już otrzymali oceny celujące z języka angielskiego. Pamiątkowe dyplomy i upominki zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że przygotowywanie tej kartki
było dla Was przyjemnością i dobrą zabawą, że dzięki temu mogliście poczuć świąteczną atmosferę.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia, radosnych chwil w gronie rodziny
i dużo optymizmu na przyszłość.

Happy Easter!

Nauczyciele języka angielskiego.