Międzynarodowy Dzień Kropki

2019-10-04

W naszej szkole po raz drugi obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Wielu uczniów obejrzało film o historii dziewczynki o imieniu Vashti. Dzięki niemu uświadomiliśmy sobie, że każdy z nas ma talent w jakiejś dziedzinie. Czasem wystarczy zacząć od kropki…A kropek było wiele, począwszy od naszych ubrań. Uczniowie klas młodszych tworzyli różnorodne prace plastyczne z kropką w roli głównej tj. ozdabianie balonów, serwetek czy tworzenie drzewka swoich talentów i zainteresowań. Prace uczniów mogli podziwiać rodzice na zebraniach, które zbiegły się z obchodami tego kreatywnego dnia. Przedstawiciele klas starszych przeprowadzili wywiady w nauczycielami szkoły i pracownikami administracji na temat roli zainteresowań i uzdolnień w życiu człowieka. Efekty ich zaangażowania będzie można podziwiać w pierwszym wydaniu gazetki szkolnej.
Za rok też kropkujemy!