Gry i zabawy etap I

2018-11-29

Gry i zabawy - Etap I

29.11. 30 -ro dzieci wzięło udział w rozgrywkach miejskich z gier i zabaw. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych – rocznik 2010, 2009, 2008. Dzieci z rocznika 2010 zajęły I miejsce, dzieci z rocznika 2009 III miejsce natomiast z 2008 II miejsce, co ostatecznie zapewniło II miejsc w grupie i awans do kolejnego etapu.

Reprezentacja szkoły:

Bołoz Laura IV b, Boduch Wojciech II b, Buchta Jagoda IV a, Bydlińska Jagoda IV a, Cybulski Filip II c, Cybulski Mateusz II c, Gojny Paweł V b, Goliasz Igor IV b, Gut Natalia II c, Harazim Igor IV b, Juszczyk Paweł IV a, Kania Milena IV a, Kisiel Natalia II b, Kołodziej Bartosz IV a, Kozak Oliwier II c, Król Konrad IV b, Lepiarczyk Nikodem IV b, Lisiński Jakub V a, Okła Karol IV b, Piecha Jessika IV b, Pikulicka Julia V a, Poręba Małgorzata IV a, Skrobol Zuzanna II c, Sosnowska Zuzanna IV b, Swaczyna Paweł IV a, Szlagórska Zuzanna IV a, Teszner Antoni II c, Woszczyńska Lena IV a, Wójcik Wiktoria II c, Złotkowska Natalia II c.

Gratulujemy!!!