21 listopada nasza szkoła wzięła udział w obchodach Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

2018-11-22

Był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje.

Na dobry początek klasy pierwsze i drugie obdarowały wylosowaną wcześniej osobę "dobrym słowem" oraz słodkim upominkiem. Natomiast w klasach starszych przeprowadzono plebiscyt na najbardziej życzliwego ucznia. Ogłoszono również konkurs na Kartkę Życzliwości.
Dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Szkoła została udekorowana – oczywiście na żółto – informacjami na temat życzliwości, żółtymi balonami z wesołymi minkami.

Dla odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia uczniowie i nauczyciele byli ubrani na żółto, bądź też mieli żółte akcenty ubioru.