I miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim

2018-05-02

I miejsce w  XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim w kategorii gimnazja i szkoły podstawowe zajęła nasza uczennica ANNA STAROCH.

Temat tegorocznej edycji brzmiał: „Zasadniczo wszędzie, gdzie stoisz, jest środek świata” (Black Elk) Jak wygląda mapa życia współczesnej młodzieży? Na konkurs wpłynęło 67 prac z: Chełma, Cieszacina Wielkiego, Katowic, Rybnika, Słupska, Szczecina, Tych, Wodzisławia Śl., Żor.

Ania napisała opowiadanie pt. „Środek świata to ja?”, w którym przedstawiła bohaterkę przeżywającą przełomowy moment w życiu. Młodej autorce gratulujemy sukcesu, a wszystkich uczniów zachęcamy do lektury jej opowiadania, które ukaże się w szkolnej gazetce.

Podziękowania za przygotowanie uczniów do udziału w konkursie dla mgr Katarzyny Gumulak.

Więcej o konkursie .....