Spotkanie autorskie

2018-04-26

We wtorek 24 kwietnia uczniowie klas I,III i IV uczestniczyli w spotkaniu autorskim z autorem książek dla dzieci panem Waldemarem Cichoniem - autorem książek dla dzieci o niesfornym, a zarazem sympatycznym kocie Cukierku. Pisarz jest autorem m.in. lektury kl. I-III "Cukierku, ty łobuzie". Podczas spotkania autor opowiadał jak powstają jego książki, czy opisywane przygody są prawdziwe i czy będą kolejne części przygód kotka Cukierka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały o perypetiach kociaka, jego niezwykle zabawnych pomysłach na przysporzenie swoim właścicielom coraz to nowych kłopotów. Nasi uczniowie mieli możliwość zadawania pytań autorowi oraz zakupu książek z dedykacją autora lub zdobyć autograf pisarza. Spotkanie z Waldemarem Cichoniem było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem oraz dobrą zabawą.

Artykuł ....