Szkolne Dni Kariery

2018-04-25

23-26.04.2018 r. -  Szkolne Dni Kariery

Wybór zawodu, a więc poszukiwanie dalszej drogi edukacyjno-zawodowej jest ważnym etapem życia każdego człowieka. Do podjęcia decyzji konieczna jest konkretna wiedza o wyborze zawodu oraz szkoły, w której zawód ten można zdobyć. Młodzież naszej szkoły w dniach 23-26.04.2018 r. uczestniczyła w Szkolnych Dniach Kariery. Uczniowie mieli możliwość pogłębić swoją wiedzę na temat specyfiki różnych zwodów funkcjonujących na rynku pracy. Zapoznali się również z ofertą edukacyjną rybnickich szkół ponadgimnazjalnych na przyszły rok szkolny. Wysłuchali cennych wskazówek i obejrzeli prezentacje szkół przygotowane przez ich przedstawicieli - nauczycieli i uczniów. Okazało się, że wśród nich byli także absolwenci naszego gimnazjum, dla których było to miłe spotkanie. Wszystkim, którzy w niedługim czasie będą podejmować decyzje dotyczące wyboru dalszego kształcenia życzymy trafnych i szczęśliwych wyborów oraz sukcesów!!!

pdf Biuletyn Informacyjny Rybnickiej Platformy Poradnictwa Zawodowego