Tygodzień Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week) w dniach 4-10 grudnia!

2017-11-29

Godzina Kodowania zbliża się wielkimi krokami!

Zapraszamy uczniów do włączenia się w globalną inicjatywę Godzina Kodowania i umożliwienia młodym ludziom nauczenia się podstaw kodowania w trakcie Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week) w dniach 4-10 grudnia!

W tym roku w ramach innowacji pedagogicznej proponujemy Godzinę Kodowania z Minecraft z NOWĄ lekcją, w której poznacie nową postać: Agenta Minecraft!

Nowy samouczek pozwala nauczyć się jak napisać kod, który pomoże ich Agentowi pokonać przeszkody w grze. Korzystając ze świata Minecraft, który uczniowie znają i uwielbiają, mogą nauczyć się podstaw kodowania, a także rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia.