Wycieczka klasy 1b i 1c

2023-05-24

Dnia 17.05.2023 r. klasy 1b i 1c wybrały się na wycieczkę do Teatru Ziemi Rybnickiej na przedstawienie pt. „Pszczółka Maja”. Uczniowie wykazali się samodzielnością i zdyscyplinowaniem podczas przejazdu autobusem miejskim, co samo w sobie okazało się nie lada atrakcją. Spektakl przyniósł wszystkim uczniom wiele radości. Tematem przewodnim przedstawienia była przyjaźń, odwaga i wspieranie się w trudnych chwilach. Po zakończonym spektaklu z racji niesprzyjającej pogody klasa 1b udała się do Urzędu Miasta, gdzie miała okazję zobaczyć m.in. salę posiedzeń. Z kolei klasa 1c udała się do „Halo! Rybnik”, gdzie uczniowie mogli spędzić czas na wspólnej zabawie, planszówkach i integracji. Mimo deszczowej aury możemy zaliczyć wycieczkę do udanych.