Turniej w "Dwa ognie" klas III

2022-01-26

W dniu 26.01.2022 r. odbył się Szkolny Turniej w "Dwa ognie " klas III. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie z klas III a, III c oraz III c.  "Dwa ognie" to ciekawą i dobra dla zdrowia forma spędzania wolnego czasu. Wszyscy uczniowie przeprowadzili rozgrzewki we własnym gronie, następnie  omówiono  regulamin rozgrywek. Po oficjalnym powitaniu wszystkich uczestników rozpoczęły się rozgrywki systemem "każdy z każdym". W pierwszym meczu spotkały się klasa III a oraz III d, w drugim III a oraz III c. W ostatni meczu udział wzięli uczniowie z klasy III c oraz III d. Najmniej "zbić" (15) miała klasa III a i tym samym zajęła I miejsce. Na II miejscu uplasowała się klasa III d, na której koncie znalazło się "16 zbić". Na III miejscu podium stanęła klasa III c z 17 "zbiciami". Spotkania dostarczyły dużo emocji widzom i samym zawodnikom, którzy dopingowali siebie nawzajem.

Na zakończenie uczniowie otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!