Mikołajkowe rozgrywki Scrabble w języku angielskim

2021-12-07

Dnia 6 grudnia 2021roku odbyły się w naszej szkole MIKOŁAJKOWE ROZGRYWKI W SCRABBLE W JĘZYKU ANGIELSKIM w kategorii klas IV – V i VII – VIII. Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn. Uczniowie w parach układali na planszy angielskie wyrazy, najlepiej jak najdłuższe i najwyżej punktowane. Specjalną premię otrzymywała drużyna, która ułożyła hasło związane ze świętami, Mikołajem czy zimą. Suma punktów zdobytych podczas rywalizacji z drużyną przeciwną zdecydowała o miejscu. Układanie słów na planszy z wylosowanych liter nie jest wcale takie łatwe, a tym bardziej w języku angielskim. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.

WYNIKI rozgrywek SCRABBLE po angielsku 2021:

KLASY IV – V

I MIEJSCE: Julia Radecka i Nina Górniak kl. 5c
II MIEJSCE: Dorota Owczarczyk i Alicja Ring kl. 4c
III MIEJSCE: Julia Lis i Nadia Hartman kl. 4b oraz Zosia Poziomka i Dorota Nowak kl. 5a

KLASY VII – VIII

I MIEJSCE: Maurycy Wojtysiak i Karol Okła kl. 7b
II MIEJSCE: Kacper Kolat i Paweł Kaziród kl. 8b
III MIEJSCE: Kacper Mazurek i Bartek Skowronek kl. 7b

Wszyscy uczestnicy otrzymują oceny za udział w rozgrywkach a zwycięzcom zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i świąteczne upominki.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!