Powitanie wiosny na sportowo

2019-03-31

22 marca klasy I i II powitały wiosnę. Było to powitanie na sportowo. Uczniowie aktywnie wzięli udział w grach i zabawach sportowych. W naszych zawodach nie było przegranych. Każdy wykonywał zadania na miarę swoich możliwości. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych – pierwsi byli uczniowie klas II, a po nich rywalizowali uczniowie klas I. Było wiele radości, rywalizacji i dobrej zabawy.
Dzień wcześniej, 21 marca wszyscy uczniowie klas młodszych powitali wiosnę ubrani w barwy wiosenne. Dziewczynki nie zapomniały o wpięciu sobie we włosy kwiatów. W szkole zrobiło się bardziej kolorowo i słonecznie.
Powitanie wiosny na sportowo przez klasy młodsze staje się już tradycja w naszej szkole i mamy nadzieję, że tak już zostanie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy ducha sportowej rywalizacji.

M. Owsianko