Konkurs na logo do projektu Erasmus+ KA2 - 2018-2020 "We are all different but we all smile in the same way"

2019-01-14

W ramach projektu Erasmus+ który nasza szkoła realizuje odbył się konkurs na logo projektu Erasmus+ KA2 - 2018-2020

"We are all different but we all smile in the same way"
"Wszyscy jesteśmy różni, ale tak samo się uśmiechamy"

Celem konkursu było zaprojektowanie przez uczniów przy użyciu dowolnych technik plastycznych propozycji na logo projektu. Powstało bardzo wiele ciekawych, kolorowych i oryginalnych prac.

Dnia 14 stycznia 2019 roku odbyło się głosowanie, w którym wzięli udział przedstawiciele społeczności szkolnej i zostały wybrane 3 zwycięskie loga.

I miejsce - Paweł Juszczyk z kl. IVA SP

II miejsce - Natalia Synytycz z kl. IIIB Gimnazjum

III miejsce - Martyna Nosiadek i Emilia Owczarczyk z kl. IIIE Gimnazjum

Wybrane prace wezmą udział w kolejnym etapie, do którego dołączą jeszcze projekty ze szkół partnerskich z Malty, Rumunii i Cypru, łącznie 12 projektów. Podczas kolejnego głosowania po koniec miesiąca wybrani uczniowie i  nauczyciele zdecydują o zwycięzcy, którego praca stanie się oficjalnym logo projektu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w realizację tego zadania i z niecierpliwością czekamy na zwycięski projekt.

Dnia 28 stycznia 2019 roku podsumowano wszystkie głosy ze szkół z Malty, Rumunii, Cypru i Polski. Każda szkoła partnerska miała do dyspozycji 20 głosów, które przyznawała projektom z innych krajów. Nie głosowano na własne projekty. Ostatecznie głosy zostały podliczone i zwycięski okazał sie projekt z Cypru, który teraz stanie sie oficjalnym logo projektu "Wszyscy jesteśmy różni, ale tak samo się usmiechamy" "We are all different but we all smile in the same way".