Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej klas III-IV

2022-11-30
.

Turniej Piłki Nożnej Halowej klas 3-4 dziewcząt i chłopców.

W dniu 30.11.2022 w szkole odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej Halowej . Do Turnieju zgłosiły się cztery drużyny z klas 3-4. Rozegrano 6 meczy w systemie „ każdy z każdym”. Celem turnieju było propagowanie gry w piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży oraz integracja uczniów. Ideą turnieju było również krzewienie sportowej rywalizacji w duchu zasad „fair play”.

I miejsce zdobyła drużyna która wygrała wszystkie mecze , w skład drużyny wchodzili : Jakub Kuna , Kamil Czarniecki Kacper Lachowicz , Krystian Smoliński Damian Król ,Kamil Michalski , Maciej Suchorab .
II miejsce – Dawid Rojek , Krzysztof Młynarczyk , Kamil Kwiatkowski, Patryk Pietrzak, Tymoteusz Połniak, Karol Semla.
III miejsce – Karol Rojczyk, Wojtek Wilk, Oliwier Kobus, Maksymilian Salamon, Maciej Grudziński, Paweł Orliński oraz drużyna mieszana Paweł Janko, Kacper Miera, Lena Serszyńska , Zuzia Różańska , Filip Kwiek, Olek Toczek , Piotrek Nowak.
Podczas zawodów uczestnicy otrzymali nagrody i słodki upominek .

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratuluję sportowej postawy i wielkiego ducha walki. Już teraz zapraszam wszystkich na następny Turniej .