Plac Zabaw dla dzieci, sala integracji sensorycznej

2022-10-01

W tegorocznym głosowaniu na Budżet Obywatelski 2023 istotny jest dla nas projekt ogólnomiejski numer 10 o nazwie WYPOCZYNEK I REKREACJA ŁĄCZY DZIELNICE

Projekt oferuje wiele miejsc rekreacyjnych dla rodzin, a bezpośrednio przy naszej placówce ma powstać plac zabaw dla dzieci klas I - III oraz Sala Integracji Sensorycznej dla naszych uczniów.

Głosowanie trwać będzie w terminie od 3 - 9 października 2022 r.

LICZYMY NA WSZYSTKIE PAŃSTWA GŁOSY

Wszystkie informacje znajdują się na stronie
www.budzet-obywatelski.rybnik.eu

Szczegóły głosowania:

Każdy mieszkaniec Rybnika może zagłosować na jeden projekt lokalny – bez względu na dzielnicę swojego zamieszkania oraz jeden projekt ogólnomiejski.

Głosowanie przez Internetna projekty do budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2023 rok trwać będzie w terminie 3 – 9 października br., na stronie internetowej budzet-obywatelski.rybnik.eu

Głosowanie poprzez oddanie głosu na karcie do głosowaniai wrzucenie karty do urny odbędzie się w:
Punkcie Informacji Miejskiej halo!Rybnik przy ul. Jana III Sobieskiego 20, w dniach 3 – 9 października br. oraz w wybranych rybnickich szkołach, instytucjach kultury oraz jednostkach OSP.