Konkurs The Big Challenge 2022

2022-06-19

Dnia 30 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole interaktywny konkurs z języka angielskiego The Big Challenge.
Dnia 13 czerwca 2022 roku wszystkim uczestnikom konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy, certyfikaty i nagrody.

Konkurs przeprowadzony został w pracowni komputerowej w szkole. Udział w nim wzięło 20 uczniów z klas 4, 5, 7 i 8 na 3 poziomach językowych. Głównym celem THE BIG CHALLENGE jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej. Każdy uczeń miał szansę sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego i wykorzystać okazję do przyjemnej i pożytecznej zabawy z językiem. Pytania konkursowe sprawdzały wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia tekstu pisanego i ze słuchu, gramatyki i ogólnej znajomości kultury krajów anglojęzycznych.

Każdy uczeń otrzymał nagrodę, certyfikat uczestnictwa oraz miał możliwość porównania swojego wyniku w trzech rodzajach klasyfikacji: krajowej, regionalnej oraz szkolnej.

Na poziomie 1 (LEVEL 1) najwyższy wynik w szkole osiągnął uczeń kl. 4c Mateusz Nowak (83 miejsce w regionie na ponad 700 uczniów), drugie miejsce zajął Igor Filipiak z kl. 5a, a trzecie miejsce zajął Maksymilian Szulik z kl. 4a. Do testu na poziomie 3 (LEVEL 3) podeszła Katarzyna Śpiewok z kl. 7a, a na poziomie 4 (LEVEL 4) najwyższe wyniki w szkole osiągnęli uczniowie z kl. 7b Kacper Mazurek (13 miejsce w regionie na ponad 500 uczniów) i Igor Goliasz (20 miejsce w regionie na ponad 500 uczniów)

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy wyników.
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów za rok!