Będzie Zielona Pracownia w SP 36 w Rybniku !

2022-06-07
zdjęcie przedstawia kadr z odbioru certyfikatu Zielona Pracownia.

13 maja tego roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rozstrzygnął konkurs Zielona Pracownia 2022. Nasza szkoła została jednym z laureatów tego wojewódzkiego konkursu. Zielona Pracownia w SP 36 w Rybniku – Boguszowicka Oaza, której projekt został wymyślony i wykonany przez nauczycielkę Agnieszkę Zaik otrzyma dotację 40 000 zł.
7 czerwca na Zamku w Ogrodzieńcu odbyła się uroczyste wręczenie dyplomów dla laureatów konkursu połączona z piknikiem ekologicznym, zwiedzaniem zamku, warsztatami ekologicznymi dla dzieci. Wzięli w niej udział dyrektor Krzysztof Zaik i autorka projektu pracowni.
Mamy nadzieję, że ciekawa, inspirująca i dobrze wyposażona pracownia będzie sprzyjać prowadzeniu interesujących zajęć i kreatywnemu rozwojowi ucznia. Wierzymy, że będzie również miejscem wytchnienia i odpoczynku wśród zieleni. Estetyczny wygląd, ciekawe pomoce, nowoczesne sprzęty, ładne nowe meble sprawią, że uczniowie poczują się wyjątkowo w naszej zielonej pracowni.