PROFILAKTYKA DLA KLAS 8 i 7 "ANTYMINA"

2022-04-11

W marcu gościł w naszej szkole raper, Mirosław Kolczyk „Kolah”. Spotkanie z nim miało na celu promowanie zdrowego stylu życia. Nasz gość, opowiadał uczniom klas siódmych i ósmych, o swoim życiu i przejściach, związanych z używaniem narkotyków i alkoholu. Przekazał uczniom, czym są używki i dokąd prowadzi droga nimi usłana. Kolah mówił o swoim pobycie w więzieniu i o sytuacji, która doprowadziła go w to miejsce, a także o zdarzeniu, które odwróciło jego dotychczasowe losy i przywróciło go na „życiową prostą”. Ważnym aspektem wykładu rapera, była informacja o roli rodziny w życiu młodego człowieka, a także wiara. W trakcie spotkania prezentował styl fristalil, który wywarł pozytywny odbiór wśród młodzieży, po występie profilaktycznym poświęcił również swój czas na rozmowę z chętnymi młodymi odbiorcami. Obecnie "Kolah" jest wspaniałym profilaktykiem programu "Antymina", a w życiu prywatnym, szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci:)

Dziękujemy za profilaktyczną współpracę
pedagog Agnieszka Majewska