Lekcja otwarta z języka angielskiego w kl. 5c w ramach projektu Erasmus+ "W zdrowym ciele, zdrowy duch"

2022-03-25

Lekcja otwarta z języka angielskiego w klasie VC

Dnia 22 marca 2022 roku została przeprowadzona lekcja otwarta z języka angielskiego w klasie V C.
Lekcję przeprowadziła p. Ewa Kula - Fizia. W lekcji uczestniczyli następujący nauczyciele: p. Dyrektor Krzysztof Zaik,
p. Patrycja Rusin, p. Katarzyna  Szczechowiak oraz p. Katarzyna Śliwińska.
Temat lekcji brzmiał: What should you do to be healthy? - Co powinieneś robić, aby być zdrowym?
Była to lekcja powtórzeniowa, podczas której uczniowie utrwalali struktury leksykalno- gramatyczne z zakresu zdrowia oraz zdrowego stylu życie. Podczas lekcji uczniowie prezentowali dialogi  u lekarza, udzielali rad, jak być zdrowym. Wykorzystano również aplikacje LearningApps oraz Wordwall.
Cele lekcji zostały zrealizowane, uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w proponowanych ćwiczeniach.
Lekcja była przygotowana pod kątem realizacji w naszej szkole projektu Erasmus+ W zdrowym ciele, zdrowy duch.

Krótki filmik z lekcji pod linkiem: