CZERWONY, ŻÓŁTY, NIEBIESKI - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

2022-03-20

Tematyka prac: Trzy podstawowe kolory: CZERWONY, ŻÓŁTY, NIEBIESKI w palecie barw dają wiele ciekawych odcieni i nowych kolorów! Jeśli do tego dodać dziecięcą wyobraźnię i bajeczną fantazję to dopiero jest KOLOROWO. Tegoroczna edycja nosi tytu³: KOLOROWY SPOSÓB NA SAMOTNOŚĆ NA NUDĘ. Co sprawia, Że przestajemy czuć się samotni? KTO lub CO nam w tym pomaga? Czym odganiamy nudę by wolny czas stał się przyjemny i radosny? Opowiedzcie nam o tym w swoich pracach.
Zainteresowani uczniowie dostarczają prace plastyczne do pedagoga szkolnego. W nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2022r. Najciekawsze prace zostaną wysłane do organizatora Siemianowickiego Centrum Kultury.

Termin rozstrzygnięcia konkursu 2 czerwca 2022r.

Technika prac dowolna (malarstwo, rysunek, grafika, łączenie technik) – format prac dowolny - prace rolowane, zginane, zbiorowe nie będą oceniane - laureaci zostaną wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych - kategorie uczestników: A: 7-9 lat B: 10-13 lat C: 14-17 lat - prace muszą być czytelnie opisane na odwrocie wg wzoru: Imię i nazwisko autora kategoria wiekowa, wiek imię i nazwisko instruktora/opiekuna numer telefonu oraz adres e-mailowy do kontaktu z organizatorem.
Więcej informacji w linku https://www.siemck.pl/wydarzenie/ogolnopolski-konkurs-plastyczny-trzy-kolory/ Zapraszamy do udziału w konkursie.
Agnieszka Majewska pedagog, Anna Tengler Totoś