OGŁASZAMY KONKURS NA NAJLEPSZĄ WIELKANOCNĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z ŻYCZENIAMI DLA DZIECI Z UKRAINY

2022-03-11

Spróbujmy w ten sposób pokazać naszą solidarność i wsparcie ludziom, których spotkała wielka życiowa tragedia. Zastanów się, czego możesz życzyć swojemu koledze lub koleżance z kraju, który objęty jest brutalną wojną, i napisz to. Wszystkie kartki zostaną przekazane dzieciom ukraińskim i ich mamom, które przyjechały po pomoc do naszego miasta.

Trzy najlepsze kartki zostaną nagrodzone.

REGULAMIN KONKURSU NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ DLA DZIECI Z UKRAINY

1. Organizatorem konkursu na kartkę wielkanocną dla ukraińskich dzieci jest biblioteka szkolna.
2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4 – 8.
3. Udział w konkursie jest dobrowolny.
4. Prace będą przyjmowane od 14 marca do 1 kwietnia w bibliotece szkolnej.
5. Obowiązujący format kartki wielkanocnej to kartka A4 złożona na pół.
6. Życzenia powinny być napisane w języku ukraińskim. W tym celu skorzystaj z translatora (tłumacza) w internecie, przepisz je lub wydrukuj.
7. Treść życzeń nie może być obraźliwa.
8. Jury będzie oceniało estetykę wykonania, pomysłowość, treść życzeń oraz ich oryginalność. Nie będą oceniane błędy językowe.
9. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 6 kwietnia.