Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF

2021-11-29

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza w Rybniku włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF. 20 listopada to wyjątkowa data — rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Przypomina nam, ze wszyscy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na dzieci i ich prawa. W ramach akcji zachęcono uczniów do przywdziania tego dnia koloru niebieskiego, była możliwość zaznajomienia się z prezentacją dotyczącą praw dziecka oraz uczniowie klasy 3d wykonali pracę plastyczną na folii ukazującą świat szanujący prawa dzieci. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza w Rybniku otrzymała dyplom potwierdzający zaangażowanie w działania przybliżające tematykę praw dziecka.