Spektakl online: "Dzieci Sieci - Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów"

2021-10-13

Dnia 11.10.2021r. o godz. 10:45 klasa 5c wzięła udział w spektaklu online dla dzieci pt. "Dzieci Sieci - Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów". Celem spektaklu jest pomoc młodym widzom w bezpiecznym odkrywaniu internetu. Uczniowie mogli dowiedzieć się o zagrożeniach w sieci, bohaterowie krok po kroku wyjaśnili im jak mogą poradzić sobie
z nimi. Organizatorem wydarzenia jest NASK-PIB, a spektakle powstały w ramach Polskiego Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility – CEF).