2021-10-08

W sobotę 2.10.2021 r. w ramach projektu profilaktycznego "List w butelce", organizowanego pezez Stowarzyszenie Strefa WzW, współfinansowanego przez Miasto Rybnik, odbyła się gra miejska, w której udział wzięła młodzież z rybnickich szkół. Nasi uczniowie knkurowali ze starszymi kolegami i koleżankami ze szkół ponadpodstawowych. Wszystkie grupy otrzymały różny zestaw startowy (mapkę i żarówkę), które służyły jako rekwizyt do nakręcenia reklamy.

Kolejne zadanie polegało na napisaniu listu do dorosłych, włożeniu go do butelki i pozostawieniu go w dowolnym miejscu Rybnika. Uczniowie tworzyli wiersz z podanych wcześniej różnrodnych słów. Punkty miejsc, w których były schowane zagadki możecie zobaczyć na mapce poniżej. Uwieńczeniem zabawy jak i trudu pozytywnej rywalizacji była pizza. Pozwolę sobie nadmienić, iż drużyna z klasy 8b była pierwsza na miejscu mety, oczywiście wszystkie stacje zostały zaliczone.

Dziękuję drużynie za wytrwałość, wspaniałą rywalizację i cudowną zabawę. Byliście rewelacyjni!

Szkołę reprezentowali:

Justyna Slisz