Konkurs z języka angielskiego na kartkę świąteczną CHRISTMAS CARD CONTEST

2020-12-21

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ
CHRISTMAS CARD CONTEST

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia nauczyciele języka angielskiego zaprosili uczniów naszej szkoły
do udziału w konkursie na Kartkę Świąteczną.

W konkursie wzięli udział zarówno najmłodsi uczniowie z klas 1-3 jak i starsi z klas 4-8.

Zadaniem uczniów było własnoręczne wykonanie kartki o tematyce Bożego Narodzenia oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Uczniowie klas pierwszych dodatkowo na swoich kartkach mieli za zadanie umieścić flagę wybranego kraju partnerskiego (Cypru, Rumunii lub Malty), z którym współpracujemy w ramach projektu Erasmus+ „Wszyscy jesteśmy różni, ale tak samo się uśmiechamy”. We are all different but we all smile in the same way!

W konkursie wzięło udział bardzo wielu uczniów, otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć, z których niełatwo było wybrać zwycięzców. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, a wszystkie kartki piękne i wyjątkowe. Widać włożone w ich wykonanie serce i dużo świątecznego zapału. Wszystkie kartki można podziwiać na stronie szkoły.

Jury konkursowe przy ocenie prac brało pod uwagę inwencję twórczą, walory estetyczne, własny wkład pracy oraz poprawność językową. Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach wiekowych, dla klas I - III oraz dla klas IV - VIII.

WYNIKI KONKURSU:

Klasy 1-3

I MIEJSCE: Artur Krzyształa kl. 1b, Marcel Dubiel kl. 1c, Majka Mencnerowska kl. 3a

II MIEJSCE: Marta Kowalczyk kl. 2b

III MIEJSCE: Michał Jeziorski kl. 2a

Wyróżnienie:   Magda Tymek kl. 1c, Emilia Prus kl. 2a

Klasy 4-8

I MIEJSCE: Zosia Poziomka kl.4a

II MIEJSCE: Natalia Oleś kl.7a

III MIEJSCE: Roksana Adamiec kl.4c i Maja Frąckiewicz kl.4a

Wyróżnienie: Iga Beszczyńska kl.4a, Natalia Złotkowska kl.4c, Dominik Dubiel kl.4a, Patryk Rakoczy kl.4a,
Oliwer Lukaszczyk kl.4c,
Igor Harazim 6b, Artur Harazim 7b

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają lub już otrzymali oceny celujące z języka angielskiego.
To obecnie jedyna nagroda jaką możemy Wam wszystkim przyznać. Jeżeli będzie to możliwe, po feriach, zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że przygotowywanie tej kartki było dla Was przyjemnością
i dobrą zabawą, że dzięki temu mogliście poczuć świąteczną atmosferę.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia, radosnych chwil w gronie rodziny i dużo optymizmu na przyszłość.

Merry Christmas and a Happy New Year!

Nauczyciele języka angielskiego.