Ogólnopolski projekt edukacyjny z "Kulturą mi do twarzy"

2020-10-18

Klasy I-III biorą udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym “Z kulturą mi do twarzy”.

Projekt powstał w oparciu o aktualną Podstawę Programową oraz piąty kierunek polityki oświatowej na rok szkolny 2020/2021: wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych. W projekcie mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane placówki, które mają możliwość realizacji założeń projektu (przedszkola, szkoły podstawowe kl. I –VIII, szkoły średnie, specjalne lub integracyjne, domy kultury, ośrodki opiekuńczo-wychowawcze, internaty, świetlice szkolne oraz socjoterapeutyczne itp.). Uczniom klas edukacji wczesnoszkolnej życzymy samych owocnych działań związanych z realizacją projektu.