Ogólnopolski Projekt Edukacyjno - Społeczny #Wszyscyjesteśmytacysami

2020-10-06
Obraz przedstawia zdjęcie dziecka i cele programu

#Wszyscyjesteśmytacysami to projekt, w którym mogą wziąć udział wszystkie placówki zrzeszające osoby z niepełnosprawnościami. Projekt zakłada wykonanie wspólnych zdjęć nauczycieli, opiekunów i osób z niepełnosprawnościami wraz z ich społecznościami klasowymi. Zdjęcia oprócz wizerunku osób uczestniczących w projekcie będą przedstawiać przede wszystkim hasła związane z oczekiwaniami osób niepełnosprawnych i ich opiekunów wobec nas wszystkich. Abyśmy wiedzieli, odczuwali, że jesteśmy jako wspólnota zawsze tacy sami.
Z nadesłanych zdjęć powstanie wielki kolaż dotyczący potrzeb osób z niepełnosprawnościami, który będzie pamiątką dla uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli szkoły. Pragniemy poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do współudziału w projekcie. Planowany termin zakończenia projektu - grudzień 2020.