Dzień Języków Obcych 2020

2020-09-30

Dzień Języków Obcych - wyniki konkursu 2020

Dnia 30 września 2020 roku uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w drużynowym konkursie plastyczno – językowym z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu na temat wylosowanego wcześniej kraju i jego zaprezentowanie podczas konkursu.

Wszystkie drużyny były znakomicie przygotowane, pracowały nad swoimi plakatami z ogromnym zaangażowaniem,  poziom klas był bardzo wyrównany dlatego niełatwo było wyłonić zwycięzcę. Przy ocenie brano pod uwagę organizację drużyny, przyniesione materiały, rekwizyty, wypowiedź i sposób prezentacji, pomysłowość i ogólne wrażenia artystyczne.

Kategoria klasy IV-VI

I miejsce – FRANCJA (kl.4c w składzie: Roksana Adamiec, Natalia Złotkowska, Julia Radecka)

II miejsce – WIELKA BRYTANIA (kl.4a w składzie: Zosia Poziomka, Franek Kwiendacz, Wojtek Witosz)

Wyróżnienie za prezentację plakatu w języku angielskim  – KANADA (kl. 6a w składzie: Milena Kania, Lena Woszczyńska, Jagoda Bydlińska)

Kategoria klasy VII-VIII

I miejsce – WĘGRY (kl. 7a w składzie: Martyna Flak, Natalia Oleś, Wiktoria Tyc)

II miejsce – NORWEGIA (kl. 7b w składzie: Nicole Kubiak, Paweł Kaziród, Artur Harazim)

Wyróżnienie specjalne za rekwizyty → specjalnie na tę okazję uszyte maseczki z flagą Włoch  - WŁOCHY (kl. 8a w składzie: Kaja Gruszczyk, Patryk Boduch, Szymon Żochowski)

Wszyscy uczestnicy otrzymują oceny celujące z języka angielskiego jako nagroda za udział we wspólnej zabawie. Zwycięskie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim dziękujemy za ogromny wkład pracy włożony w przygotowanie, za udział w konkursie i promowanie nauki języków obcych.