Ogólnopolska akcja „Prezent pod choinkę”

2019-11-12

Nasza szkoła po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „Prezent pod choinkę”.
Wszystkie przygotowane prezenty trafią do dzieci w szkołach, domach dziecka, świetlicach, szpitalach na Ukrainie, Białorusi, Rumunii oraz do dzieci uchodźców.
Prezentem mogą być: pasta i szczoteczka do zębów, szampon, dezodorant, mydło, chusteczki higieniczne, krem do rąk, ozdoby do włosów, itp., artykuły szkoleń tj. kredki, długopisy, bloki, kolorowani, gumki, bloki itp.; zabawki tj. klocki, maskotki, puzzle itp.; odzież tj. czapki, szalik, koszulki, skarpetki, rękawiczki, itp.; słodycze tj. cukierki, czekolady, ciastka, batoniki w fabrycznie zamkniętych opakowaniach.
Prezent może być przygotowany dla chłopca lub dziewczynki w wieku 2-5, 6-8, 9-11, 12-15.
Ważne!!! Rzeczy powinny być nowe,data słodyczy od 1 czerwca 2020 roku.
Paczkę należy zapakować w ozdobione pudełko po butach i dostarczyć do pedagoga szkolnego, p. Barbary Jankowskiej lub p. Danuty Wiosny do 6 listopada włącznie.

Zapraszamy!!!