Terapie grupowe w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rybniku w roku szkolnym 2023/2024

2023-09-05

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami na temat planowanych terapii grupowych w roku szkolnym 2023/2024 na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rybniku.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami zapisu oraz opisem grup.

Karty zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariatach Poradni do 8 września 2023 roku. Większość terapii rozpocznie się w październiku. O zakwalifikowaniu dziecka/ ucznia/ uczennicy do grupy decydują terapeuci w oparciu o karty zgłoszenia na terapie grupowe oraz często dodatkową konsultację.

Nabór na terapię pedagogiczną oraz trening ortograficzny w Poradni odbywa się poprzez zgłoszenie telefoniczne w sekretariacie w terminie między do 8 września 2023 roku.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej www.ppprybnik.pl w zakładce /Aktualności /.