Wyniki największego Ogólnopolskiego konkursu sportowego dla szkół!!

2023-06-16
.

Wygraliśmy Warsztaty Sportowe!

Fundacja Pho3nix ogłosiła oficjalne wyniki największego Konkursu Sportowego dla szkół podstawowych. Jury składające się z kilkuosobowego zespołu znanych i podziwianych sportowców, wybrało naszą szkołę!

"Warsztaty sportowe to Sportowo-edukacyjne zajęcia organizowane przez Fundację Pho3nix w szkołach podstawowych. W warsztatach bierze udział wielu utytułowanych sportowców, również tych z historią olimpijską. Celem warsztatów jest zapoznanie uczniów z mnogością dyscyplin sportowych i pomoc w odkryciu, która może odpowiadać ich predyspozycjom. Wierzymy, że prowadząc warsztaty pomożemy odkryć przyszłe sportowe talenty!"

Nasz film promujący sport i aktywność fizyczną można obejrzeć na stronie:

Bardzo się cieszymy z wygranej. Dziękujemy wszystkim dzieciom, bez których nie powstałby ten filmik. To wszystko dzięki WAM!