2023-06-01
.

Od 22 do 31 maja nasza placówka aktywnie uczestniczyła w dwunastej edycji Tygodnia Ruchu (MOVE Week), stając się częścią wielkiego, międzynarodowego wydarzenia.
O aktywne, ruchowe przerwy zadbała Akademia Krokieta i Lamy.
Dodatkowo, w naszej placówce odbywały się aktywne długie przerwy z tenisem stołowym oraz z tańcem. Dzieci "szalały" na sali gimnastycznej tańcząc Makarenę, Belgijkę, Skrzypka, Kaczuszki, Chocolate. Na lekcjach wychowania fizycznego uczniowie dowiedzieli się, co to jest MOVE Week i poznali nowe aktywności:

- Bieg Integracyjny, który polegał na bieganiu od stacji do stacji i wykonywaniu wylosowanych przez siebie prostych ćwiczeń,

- Sportowa Gra Integracyjna, w której uczniowie wykonywali proste ćwiczenia na torze przeszkód oraz rozwiązywali zagadki. Wybrane litery z każdego odgadniętego słowa uczestnicy wpisywali do hasła końcowego.

Dziękujemy wszystkim aktywnym uczestnikom.