Konkurs The Big Challenge 2023 - wyniki i nagrody

2023-06-08

Nagrody za TBCH 2023 rozdane

W tym roku nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji Konkursu The Big Challenge. W naszej szkole odbył sie on 20 kwietnia 2023 roku. Jest to interaktywny konkurs online z języka angielskiego, którego celem jest promowanie nauki języka angielskiego w formie zabawy pedagogiczno-edukacyjnej.

Do konkursu w naszej szkole przystąpiło 24 uczniów z klas 4-8. Każdy uczeń miał szansę sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego i wykorzystać okazję do przyjemnej i pożytecznej zabawy z językiem. Pytania konkursowe sprawdzały wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia tekstu pisanego i ze słuchu, gramatyki i ogólnej znajomości kultury.

Nagrody za konkurs zostały rozdane 2 czerwca 2023 roku. Każdy uczeń otrzymał nagrodę, certyfikat uczestnictwa oraz miał możliwość porównania swojego wyniku w trzech rodzajach klasyfikacji: krajowej, regionalnej (wojewódzkiej) oraz szkolnej.

Najwyższe wyniki w tej edycji konkursu uzyskali:

• Poziom 1 (level 1): Maksymilian Szulik kl.5a, Aleksandra Listwoń kl. 5b
  • Poziom 2 (level 2): Maja Ferens z kl. 6a, Filip Jakubik z kl. 6a
  • Poziom 4 (level 4): Kacper Mazurek z kl. 8b, Igor Goliasz z kl. 8b

Warto podkreślić, że Maksymilian i Kacper uzyskali 4 miejsce w regionie. Gratulujemy uczniom sukcesu i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!