Kolorowe Dni Integracji na sportowo

2023-05-31
.

W dniu 30.05.2023 r. dzieci z klas I-III wzięły udział w Biegu Integracyjnym z okazji Kolorowych Dni Integracji. Dzieci podzielone na grupy biegały od jednej stacji do drugiej wykonując wylosowane przez siebie proste ćwiczenia. W tym dniu bawiły się z nami wszystkie klasy integracyjne oraz klasa II a. Do pomocy zaangażowali sie uczniowie ze starszych klas IV d oraz V c.

W dniu 31.05.2023 r. uczniowie klas IV c, IV d, V c oraz III a wzięły udział w grze integracyjnej, w której oprócz wykonywania prostych ćwiczeń należało rozwiązać kilka zagadek. Wybrane litery z każdego odgadniętego słowa uczestnicy wpisywali do hasła końcowego.

" CZŁOWIEK JEST WIELKI  NIE PRZEZ TO, CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO KIM JEST I CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI"

Na koniec należało sie zastanowić nad znaczeniem aforyzmu. Gra integracyjna miała formę rywalizacji. Najlepsza okazała się klasa V c.