Koduj z Gigantami - zapisy na bezpłatne lekcje programowania

2020-01-29

KODUJ Z GIGANTAMI - starujemy w najbliższy weekend!

Bezpłatne warsztaty z programowania - Koduj z Gigantami w Państwa mieście rozpoczynają się już w najbliższą sobotę 01.02.2020

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, pod patronatem m.in. Ministerstwa Cyfryzacji. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.

W związku ze zwiększeniem liczby miejsc w niektórych lokalizacjach jest jeszcze szansa na udział w darmowych warsztatach.

6 edycja bezpłatnych warsztatów programowania KODUJ Z GIGANTAMI

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów od 7 do 18 roku życia.

Celem akcji Koduj z Gigantami jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie się z narzędziami programistycznymi i nowymi technologiami. Misją Gigantów Programowania jest przede wszystkim zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Przewidzianych jest ponad 5000 miejsc dla uczestników warsztatów w dniach 18.01-16.02.2020 r. w 60 miastach w Polsce.

klasy I - III szkoły podstawowe: Scratch, Kodu
klasy IV - VI szkoły podstawowe: Scratch, AppInventor
klasy VII - VIII szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowe: C#, Visual Studio (również dla szkół ponadpodstawowych)

Harmonogram warsztatów oraz zapisy dostępne pod linkiem :

Giganci programowaniai

link bezpośredni:

zapisy

Zapisy indywidualne, brak możliwości zapisania całej klasy

Ilość miejsc ograniczona!