Right Song Now MOK Żory

2019-05-14

Dnia 14 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przesłuchaniach do 7 edycji Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej Right Song Now w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach.

W tym roku było prawie 100 uczestników z kilkunastu miast całego województwa śląskiego. Poziom wykonania piosenek był bardzo wysoki i jury nie miało łatwego zadania, aby wyłonić finalistów i przyznać wyróznienia.

Jest nam bardzo miło, że wśród finalistów tegorocznej edycji znalazły się w kategorii gimnazjum /SP klasy 7-8: Martyna Kuczok, Julia Rusin i Sonia Skarupa oraz w tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła Natalia Olejak. Natomiast w kategorii: Szkoła podstawowa klasy 4-6 Maksymilian Pander zdobył wyróżnienie.

Nasze finalistki zaśpiewały w koncercie finałowym,
który odbył się 24 maja 2019 roku w MOK Żory.

Martyna Kuczok zajęła III miejsce, a Sonia Skarupa i Julia Rusin otrzymały wyróżnienie za szczególny wkład artystyczny.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!